POZNAJ NASZE USŁUGI!

INSTEO to profesjonalne, kompleksowe doradztwo i wsparcie w rekuperacji.
Poniżej znajdziesz informacje o naszych usługach.

Kamil Kaczor
Kamil Kaczor
2023-05-04
Z całego serca polecam firmę Insteo, fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do klienta. Bezproblemowy kontakt z firmą. Pozdrawiam
Artur Ambroziak
Artur Ambroziak
2023-04-24
Mimo, że ostatecznie wybraliśmy innego wykonawcę to jeśli chodzi o dotychczasową współpracę muszę ją ocenić na 5/5. Byłem bardzo zadowolony z zaangażowania i merytoryki korespondencji.
Konrad Wierzchoś
Konrad Wierzchoś
2023-04-19
Polecam usługi firmy INSTEO. Wykonali dla mnie pełną analizę projektu wentylacji mechanicznej w nowo budowanym domu. Otrzymałem profesjonalnie wykonany raport, podzielony na sekcje, a wewnątrz dokładna analiza, rzeczowe uwagi oraz sugestie co zmienić lub poprawić. Wszystko szybko, sprawnie, z profesjonalnym podejściem do klienta. Polecam by mieć pewność, że projekt będzie zgodny z najnowszą wiedzą techniczną oraz by wentylacja była cicha, ekonomiczna i wydajna.
Jola Sarniak
Jola Sarniak
2023-04-18
Polecam. Fajne podejście i do tematu i do klienta. Dużo wiedzy, chęć pomocy na każdym etapie.
Dominik Micek
Dominik Micek
2023-03-21
Gorąco polecam! Profesjonalnie i kompleksowo sporządzili i przestawili ofertę, nie narzucali jednej marki. Doradzali i odpowiadali na wiele moich pytań . Chyba najważniejsze - rekuperacja działa bezproblemowo i jestem bardzo zadowolony.
Michał Plantos
Michał Plantos
2023-02-18
Zdecydowanie polecam Insteo. Bardzo dobrze opracowany temat rekuperacji przełożył się na bezproblemowa instalację. Żeby wszystkie firmy podczas budowy domu tak wywiązywały się ze swoich obowiązków!
Przemol Bartkowiak
Przemol Bartkowiak
2023-02-11
Pełen profesjonalizm jestem bardzo zadowolony z wyboru tej właśnie firmy na wszystkie pytania dostałem konkretną i doprecyzowana odpowiedź dobór urządzenia również bardzo dobrze dopasowany bardzo polecam firmę i napewno bym skorzystał jeszcze raz z tak profesjonalnego doradcy . Dziękuję
Tomasz Ochab
Tomasz Ochab
2023-02-10
Serdecznie polecam! Niesamowity profesjonalizm, ogromna wiedza, bardzo dobry kontakt, opieka i nadzór na każdym etapie realizacji zlecenia to tylko niektóre z wyróżników tej marki. Porównywałem naprawdę wiele firm. Insteo ewidentnie wyparło resztę. Po Insteo dluuugo długo nic i dopiero później inne firmy z podobnym poziomem i przecietnym podejściem do klientów.
Agnieszka Kudźma
Agnieszka Kudźma
2023-02-08
Dużo profesjonalnej wiedzy, chęć pomocy, fajne podejście do klienta. Bardzo cierpliwie odpowiadają na pytania i starają się wszystko wytłumaczyć. Oferta przejrzysta, merytoryczna.
artur filut
artur filut
2023-01-23
Polecam! Ogromna wiedza i super podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt i jeszcze większa chęć pomocy. Bardzo polecam

WSPARCIE SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Jesteś "złotą rączką" i chcesz samodzielnie wykonać instalację rekuperacji? Skorzystaj z naszej pomocy!
WKRÓTCE

KONSULTACJA PROJEKTU

Masz już gotowy projekt? Chcesz go skonsultować? Ta usługa jest właśnie dla Ciebie!
WKRÓTCE