Wyznaczamy nowe standardy!

Od samego początku prezentujemy inne, zupełnie nowe na rynku podejście dotyczące jakości obsługi Inwestorów w rekuperacji. Jednocześnie cieszymy się, że inni zaczynają nas w tym naśladować.

Dzięki temu wiemy, że INSTEO ma sens!

Zawsze pracujemy tak, jakbyśmy pracowali dla siebie

Nad każdym budynkiem pracujemy jak byśmy robili go dla siebie. Dbamy o każdy szczegół – od pomysłu przez koncepcję, dobory urządzeń oraz wykonanie instalacji, wiedząc, że ze szczegółów jest zbudowana całość. Nie uznajemy żadnych półśrodków jeśli chodzi o jakość naszej pracy.

Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie i po partnersku

U nas to nie slogan. Nie stosujemy ofert z szablonu – każda jest indywidualnie opracowywana na bazie szczegółowej analizy potrzeb Klienta. Wiemy, jak ważne w biznesie jest partnerskie podejście, dlatego zawsze z szacunkiem i pełną uwagą traktujemy każdego Klienta z którym współpracujemy – niezależnie od tego czy inwestycja ma 80 czy 280m2. 

Rekuperator i system dobieramy DOPIERO po poznaniu potrzeb Inwestora i specyfiki jego inwestycji

Takie podejście do tematu jest możliwe ponieważ, jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek formularz badania potrzeb składający się z kilkunastu bardzo szczegółowych pytań uwzględniających takie elementy jak: styl życia domowników – gotowanie, pranie, aktywność fizyczna, częstotliwość przyjmowania gości, posiadane zwierzęta i ilość roślin w domu, rodzaj ogrzewania, ocieplenie domu czy rodzaj tynków wewnętrznych. Co ważne wszystkie przekazywane dane są przez nas wykorzystywane, nie zbieramy ich tylko po to żeby móc się tym pochwalić.

Oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania i najlepsze dostępne urządzenia

Instalacja ma pracować non stop przez wiele lat. Tylko najlepsze (co nie oznacza, że najdroższe) dostępne na rynku produkty dają pewność bezproblemowego i komfortowego użytkowania na lata. Naszym Klientom rekomendujemy wyłącznie te rekuperatory, co do których sami mamy zaufanie i wiemy jak się zachowują po latach eksploatacji. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy.

Wiemy, jak ważny jest stały kontakt z Inwestorem

Jesteśmy dostępni dla Inwestora na każdym etapie prac i zawsze aktywnie słuchamy jego uwag, pomysłów i potrzeb, które pojawiają się na poszczególnych etapach naszej współpracy.

Jesteśmy obiektywni

Jako INSTEO nie jesteśmy związani z żadnym producentem rekuperatorów. Dzięki temu oferujemy rozwiązania faktycznie najlepsze dla Klienta, a nie te za które dostajemy prowizje.

Dbamy o faktyczny komfort Inwestora przez cały rok

Wiemy, że komfort naszych Klientów to nie tylko temperatura i odpowiedni poziom CO2, ale również wilgotność powietrza, akustyka instalacji czy też niskie koszty eksploatacji. Oprócz standardowo wyliczanego bilansu powietrza jako pierwsi na rynku zaczęliśmy wyliczać również szczegółowy bilans wilgoci dla budynku uwzględniający styl życia domowników.

Szanujemy pieniądze Inwestora

Oferujemy wyłącznie rozwiązania o najlepszym stosunku jakość/trwałość/bezawaryjność/cena. W naszych instalacjach Inwestor znajdzie wyłącznie to co naprawdę jest konieczne do prawidłowego działania rekuperacji  i to co ma realny wpływ na jego komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie dobrane przez nas elementy, mają konkretne zadania. Wiemy, że tylko odpowiednia jakość dobranych urządzeń i zastosowanych materiałów przekłada się na późniejsze niskie koszty eksploatacji i serwisu.                  

Nasi instalatorzy to wyłącznie zweryfikowani profesjonaliści

Nawet najlepszy rekuperator i najlepsze podzespoły nie spełnią swojego zadania jeśli nie będą stanowić elementów profesjonalnie wykonanej instalacji. Wybierając Instalatorów dla naszych Klientów mamy pewność, że będą zadowoleni z ich usług. Dlaczego? Ponieważ każdy Instalator z którym współpracujemy został przez nas zweryfikowany i sprawdzony, a o jakości jego usług świadczą poprzednie realizacje i opinie zadowolonych Klientów.

Kultura osobista też ma znaczenie

Komfort współpracy pomiędzy Partnerami buduje wiele elementów. Profesjonalizm, wzajemny szacunek i zrozumienie oraz właśnie kultura osobista osób zaangażowanych w cały proces. Jej brak łatwo może zepsuć obraz nawet najbardziej profesjonalnego i merytorycznego podejścia do tematu. Masz pewność jako Inwestor, że nasi Instalatorzy to mili ludzie, na wysokim poziomie, o wysokiej kulturze osobistej.

Realne oddziaływanie na rynek

Nasze standardy od samego początku zostały bardzo pozytywnie odebrane przez rynek rekuperacji w Polsce. Cieszymy się, że już teraz możemy zaobserwować w rozmowach, wycenach czy też na forach,      że Instalatorzy z którymi nie prowadzimy współpracy zmieniają swoje podejście do Klienta i zaczynają stosować nasze standardy w stosunku do osób zainteresowanych rekuperacją. To napawa nas dumą i przede wszystkim daje motywację do dalszej pracy i wdrażania nowych projektów, które przyczynią się do poprawy jakości obsługi Klientów.