Poradniki INSTEO

Poznaj nasze poradniki z serii REKUPERACJA  W DOMU! Są one napisane w formule krok po kroku oraz opierają się przede wszystkim na praktycznych przykładach, dzięki czemu otrzymujesz dostęp do szybkiej konkretnej wiedzy – bez marketingu i wypełniaczy treści. 

UWAGA! Nie idziemy na żadne kompromisy – jeśli po zakupie uznasz, że nie jesteś zadowolony – oddamy Ci 100% pieniędzy!.

Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy na wykonanie rekuperacji

Dobra umowa z firmą wykonującą rekuperację w Twoim domu to kluczowy dokument. To rodzaj polisy, która zabezpiecza Cię przed niepotrzebnym stresem, niedopowiedzeniami, kłótniami z instalatorem czy wreszcie wyższymi od umówionych kosztami. Poradnik, który proponujemy ma na celu pomóc Ci w w procesie przygotowania odpowiedniej – chroniącej wszystkie Twoje interesy, umowy. Otrzymasz krok po kroku wiedzę, jakie punkty powinieneś uwzględnić w umowie, aby Twoja rekuperacja była zgodna z ofertą i wyceną, jaką wcześniej otrzymałeś.

Rekuperator do domu od A do Z, co powinieneś o nim wiedzieć i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze

W tym poradniku przybliżymy Ci budowę oraz dostępne funkcje w centralach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, czyli popularnych rekuperatorach. Naszym celem jest pomóc Ci w dokonaniu świadomego wyboru rekuperatora, tak aby faktycznie był on dopasowany do Twoich rzeczywistych potrzeb.