Kilka słów o INSTEO

Jesteśmy grupą niezależnych ekspertów specjalizujących się w rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji. Celem INSTEO jest stałe podnoszenie jakości obsługi Inwestora na wszystkich etapach: koncepcja, projekt, wykonawstwo, nadzorowanie poprawności wykonania, obsługa posprzedażowa.

Żyjemy w czasach gdzie bardzo często, jeden z wymienionych elementów zawodzi, INSTEO jest po to żeby wyeliminować to zjawisko.

Żeby pozostać bezstronnym w swojej pracy nie posiadamy umów partnerskich, sponsorskich, lojalnościowych oraz innych zobowiązań wobec producentów z branży w której się specjalizujemy, które mogłyby wpłynąć na bezstronność w prowadzonym przez nas doradztwie.

Założyciel INSTEO

W INSTEO wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do wysokiej jakości informacji, które mogą pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych.

Adrian Zagulski

Doświadczony ekspert w dziedzinie wentylacji i rekuperacji. Popularyzator rzetelnej, technicznej wiedzy o rekuperacji. Autor wielu publikacji i szkoleniowiec, który przekazał swoją wiedzę na żywo ponad 1000-u instalatorom i inwestorom w Polsce.

1.

Doradca Techniczny

Moja przygoda zawodowa rozpoczęła się od stanowiska Doradcy Technicznego, gdzie zdobywałem cenne doświadczenie i wiedzę na temat systemów wentylacyjnych.

2.

Koordynator Serwisu

Budowałem od podstaw Dział Serwisu, pełniąc funkcję Koordynatora. Było to dla mnie niezwykle rozwijający okres, który pozwolił mi nie tylko poznać urządzenia „od podszewki”, ale również aktywnie uczestniczyć w naprawach oraz przeprowadzać audyty instalacji.

3.

Kierownik Produktu Komfovent

To właśnie wtedy miałem przyjemność rozwijać i promować markę na polskim rynku. Przeprowadziłem setki szkoleń, w trakcie których miałem okazję dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu montażu i projektowania systemów rekuperacji domowej.  

4.

Dyrektor Techniczny

Obecnie, jako Dyrektor Techniczny, skupiam się na zarządzaniu Działem Technicznym i Działem Serwisu. Moim zadaniem jest także wdrażanie nowoczesnych systemów informatycznych, które usprawniają pracę całej firmy i pozwalają na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów.

5.

Publikacje

Jestem autorem licznych instrukcji, dokumentacji technicznych oraz publikacji, które ukazały się w takich czasopismach jak InstalReporter, Cyrkulacje, Budujemy Dom oraz na stronach internetowych https://ventia.pl czy też https://insteo.pl.

6.

Założyciel INSTEO

Jestem założycielem INSTEO, którego zadaniem jest promowanie wśród Inwestorów i nie tylko, dobrych jakościowo rozwiązań oraz przekazywanie rzetelnej, technicznej wiedzy, która staje się coraz częściej trudno dostępna lub niedostępna.

Co nas wyróżnia?

Nasze podejście do kwestii obsługi Klienta jest proste, robimy to tak jakbyśmy obsługiwali samych siebie.

Wiedza i doświadczenie

W INSTEO pracują zarówno osoby z praktycznym doświadczeniem w branży jak również teoretycy, dzięki temu wiemy, że nasze mechanizmy działają i wiemy dlaczego!

Standardy INSTEO

Nie działamy w chaosie, od samego początku bazujemy na wytycznych, które gwarantują najwyższą jakość obsługi.

Innowacyjność

W INSTEO nie można po prostu być, każdy nowy pracownik musi podnosić poziom oferowanych usług i dawać coś ekstra. Nieustannie się zmieniamy żeby zawsze być o krok przed innymi.

Ważne daty w naszej historii

INSTEO to wieloletni projekt, który rozwija się od 2021 roku i w tym czasie niesamowicie ewoluował. Poniżej znajduje się kilka ważnych dla nas dat. 

Czwartek, 15 Lipiec 2021
Powstanie pomysłu
Trasa Wrocław > Jastrzębie Zdrój, autostrada A4, to właśnie wtedy powstał pomysł na firmę, która zmieni standard obsługi w zakresie rekuperacji.
Czwartek, 15 Lipiec 2021
Wtorek, 27 Lipiec 2021
Powstanie nazwy i rezerwacja domeny
Tego dnia odbyła się burza mózgów a jej efektem było powstanie nazwy INSTEO i rezerwacja domeny internetowej.
Wtorek, 27 Lipiec 2021
Październik 2021 - Marzec 2022
Testy usługi
Przez kilka miesięcy tworzyliśmy dokumenty, kalkulatory, standardy i inne narzędzia, które następnie testowaliśmy na grupie pierwszych Klientów.
Październik 2021 - Marzec 2022
Poniedziałek, 4 Kwiecień 2022
Oficjalna premiera INSTEO
Uruchomienie strony internetowej z naszą flagową usługą "Instalacja rekuperacji od A do Z" to szczególna data ponieważ, wszystko nad czym pracowaliśmy blisko pół roku ujrzało światło dzienne. Pomimo licznych kłód rzucanych pod nogi, udało się zrealizować projekt i oficjalnie uruchomić go dla naszych Klientów.
Poniedziałek, 4 Kwiecień 2022
Poniedziałek, 2 Październik 2023
Zakończenie działań w dotychczasowej formule
Tego dnia postanowiliśmy, że INSTEO będzie działać w nowej, zmienionej formule, która będzie miała większe przełożenie na rynek rekuperacji w Polsce.
Poniedziałek, 2 Październik 2023
Poniedziałek, 4 Grudzień 2023
INSTEO 2.0
Uruchomienie INSTEO w zupełnie nowej odsłonie (dla celów marketingowych możemy ją nazwać 2.0). Poza nowymi usługami w tym dniu premierę miała również nowa strona internetowa!
Poniedziałek, 4 Grudzień 2023