Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie usługą, informujemy, że obecny czas realizacji wynosi do 10dni.

INSTALACJA REKUPERACJI OD A DO Z

112 PLN

Nasza usługa jest dla Ciebie w pełni bezpłatna. Działamy na podobnej zasadzie, jak doradcy kredytowi. Za naszą pracę płacą instalatorzy. Co ważne nasz „koszt” nie podnosi wartości Twojej wyceny – nadal jest ona bardzo atrakcyjna!

Jak to działa?

Całość usługi została podzielona na sześć etapów, których finalnym efektem jest zadowolenie Inwestora z fachowo wykonanej instalacji rekuperacji.

Na tym etapie prosimy o podanie szczegółowych informacji o projektowanym budynku, tak aby maksymalnie pomóc Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Teraz nasza kolej, po przesłaniu formularza zajmiemy się szczegółową analizą danych i przygotujemy dla Ciebie profesjonalny raport, który dostaniesz na podany wcześniej adres e-mail.

Jest to moment w którym powierzasz nam zadanie znalezienia właściwego instalatora, możesz być pewny, że damy z siebie wszystko, żeby jakość usługi była na najwyższym poziomie.

Po przesłaniu zlecenia, niezwłocznie dostarczymy Ci pełny raport uwzględniający pełny, spersonalizowany opis dla Twojego domu.

Skontaktujemy Cię z instalatorem, który będzie, idealnie wpasowywał się w Twoje potrzeby. Oczywiście przez cały czas będziemy czuwać nad jakością usługi.

Teraz nasza kolej, po przesłaniu formularza zajmiemy się szczegółową analizą danych i przygotujemy dla Ciebie profesjonalny raport, który dostaniesz na podany wcześniej adres e-mail.

Zaczynamy?

Wszystkie dane, które są wymagane w niniejszym formularzu, będą wykorzystane do stworzenia kompletnego profilu domu jednorodzinnego w kontekście rekuperacji. Prosimy o wprowadzenie danych najbardziej zbliżonych do stanu rzeczywistego.

Pomoże to zoptymalizować wszystkie obliczenia oraz zaproponować Państwu rozwiązania maksymalnie odpowiadające Waszym potrzebom.

insteo-teo-telefon
A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Dane podstawowe

Dane o mieszkańcach i ich preferencjach
Wykorzystujemy je do określenia prawidłowego bilansu wilgotności w domu, jak również do wymaganej ilości powietrza.

Styl życia
Informacje na temat stylu Twojego życia, pozwolą nam przeprowadzić obliczenia bilansu wilgotności domu.

Zwierzęta domowe
W końcu to nasi najwięksi przyjaciele, wskaż rodzaj pupila (prosimy o wskazywanie wyłącznie zwierząt mieszkających na stałe w domu).

Dodatkowe informacje
Jeżeli chcesz nam przekazać inne informacje, które według Ciebie mogą być pomocne, wykorzystaj poniższe okno.

Załączniki
Załączniki są dla nas bardzo wartościowym elementem układanki. Prosimy o ich dodanie w polach poniżej lub spakowanie do jednego folderu i przesłanie za pośrednictwem zewnętrznego hostingu np. https://wetransfer.com

Klauzule informacje i zgody