FAQ

Poniżej zamieściliśmy odpowiedzi na pytania, które są nam najczęściej zadawane. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na to, które Cię interesuje zapraszamy do skorzystania z jednej z dostępnych form kontaktu.

Jesteśmy Zespołem ekspertów, od lat związanych z branżą HVAC w Polsce. Do tej pory pracowaliśmy w różnych firmach i dla różnych firm z branży.
Nasze nazwiska są dość dobrze znane na rynku i są kojarzone z jakością i najlepszymi markami. Jesteśmy praktykami, a nie teoretykami mimo, że większość z nas ma również wykształcenie akademickie w tym kierunku.
Przez lata zdobyliśmy doświadczenie, którym teraz możemy się podzielić z Inwestorami.

Jesteśmy osobami od lat związanymi z branżą. Pracowaliśmy w różnych firmach i dla różnych firm, w tym największych producentów. Jesteśmy przy tym rozpoznawalni – zna nas naprawdę dużo osób związanych z branżą HVAC w Polsce.
Naszą misją jest bezstronność i niezależność – jako osoby anonimowe możemy być właśnie bezstronni i niezależnie doradzać, opierając się wyłącznie na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie oglądając się na producentów czy dostawców i to czy ktoś źle spojrzy na naszą opinię czy się za nią obrazi. Dzięki temu jesteśmy oceniani również wyłącznie przez pryzmat merytoryczny.

Początkowo nasza komunikacja ograniczona jest do formy on-line. Do dyspozycji jest nasz profil na Facebooku, Fanpage, mail oraz formularz kontaktowy. Wszystkie dane znajdują się w zakładce „Kontakt”. W trakcie współpracy oczywiście będziesz mógł z nami również porozmawiać głosowo przez messenger lub telefon jeśli będziesz tego potrzebował.

Polecani przez nas Instalatorzy, to wyłącznie osoby, które znamy, wiemy jak pracują i co do których profesjonalizmu i jakości pracy mamy 100% pewności.
Co najważniejsze – osobiście potrafimy zweryfikować poziom ich wiedzy i pracy. U nas nie ma przypadkowych Instalatorów, branych z łapanki – sami decydujemy z kim współpracujemy.
Zawsze po zakończeniu montażu instalacji rekuperacji weryfikujemy jej jakość i sprawdzamy czy została wykonana zgodnie z naszymi wytycznymi.
Nie uznajemy kompromisów – jeden niezadowolony z jakości Inwestor (po weryfikacji słuszności skargi) oznacza, że nie polecamy dalej konkretnego Instalatora.

Absolutnie tak nie jest! Nie obchodzi nas czym poza rekuperacją zajmuje się Instalator. Czy jest hydraulikiem, kierowcą czy piekarzem. Jeśli wykonuje swoje instalacje profesjonalnie, wie jak to zrobić i nawet popełniając błędy (jak każdy z nas) uczy się na nich to i tak będziemy polecać jego usługi Inwestorom.
Znamy wielu „prawdziwych wentylarzy”, którzy nie mają pojęcia o instalacjach domowych i wielu hydraulików, którzy są doskonałymi fachowcami i w tej dziedzinie.

Nasza usługa jest w pełni bezpłatna dla Inwestora. Działamy na podobnej zasadzie, jak doradcy kredytowi. Za naszą pracę płacą Instalatorzy. Co ważne mamy bardzo różne formy rozliczania – tak, że nasza praca nie podnosi wycen przygotowanych dla Inwestora.

Oczywiście, że nie. Przedstawimy się z imion i nazwisk w momencie, kiedy uznamy, że nasze działania wystarczająco udowodniły bezstronność i niezależność co zagwarantuje, że nie będziemy odbierani przez pryzmat firm, w których kiedyś pracowaliśmy.

9 na 10 Instalatorów rekuperacji w Polsce to osoby, które nie powinny się tym zajmować ponieważ nie mają na ten temat podstawowej wiedzy. Niestety najczęściej Inwestorzy nie mają ani kompetencji, ani czasu, ani nawet możliwości zweryfikowania czy akurat rozmawiają z prawdziwym fachowcem czy osobą, która poza kilkoma wyuczonymi frazami, nic więcej nie wie na ten temat.
My potrafimy to zrobić, dlatego naszym celem jest działanie w imieniu Inwestorów. Weryfikowanie profesjonalizmu Instalatorów i korzystanie z usług tylko tych z nich, którzy faktycznie znają się na swojej robocie.
Dobrze zrobiona instalacja z wykorzystaniem odpowiednich materiałów i właściwego rekuperatora to duże pieniądze, które ktoś musiał swoją ciężką pracą zarobić. Chcemy, aby Inwestor miał pewność, że trafią one do osoby godnej polecenia a on sam, będzie miał poczucie, że rekuperacja w domu to naprawdę był naprawdę dobry wybór. 

Tak. Polecamy wyłącznie sprawdzone urządzenia do których mamy zaufanie. Wynika ono z naszej wiedzy i doświadczeń. Nigdy nie polecamy urządzeń, co do których nie mamy pewności, że będą służyły inwestorowi przez lata. Podstawowa zasada – jeśli Inwestor będzie miał tzw. święty spokój to będzie nas polecał. I na tym nam zależy. Rekuperacja to instalacja, która pracuje non-stop – cały czas. Dlatego, naszym zdaniem, oszczędność na etapie inwestycji, bardzo często jest złym kierunkiem. Końcowo to Inwestor podejmuje ostateczną decyzję a my staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, ale jeśli kryterium wyboru jest „tylko cena” to niestety musimy mu podziękować.