Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie usługą, informujemy, że obecny czas realizacji wynosi do 10dni.

Eksperckie wsparcie inwestora w rekuperacji

112 PLN

Nasza usługa jest dla Ciebie w pełni bezpłatna. Działamy na podobnej zasadzie, jak doradcy kredytowi. Za naszą pracę płacą instalatorzy. Co ważne nasz „koszt” nie podnosi wartości Twojej wyceny – nadal jest ona bardzo atrakcyjna!

Jak to działa?

Całość usługi została podzielona na sześć etapów, których finalnym efektem jest zadowolenie Inwestora z fachowo wykonanej instalacji rekuperacji.

Na tym etapie prosimy o podanie szczegółowych informacji o projektowanym budynku, tak aby maksymalnie pomóc Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Teraz nasza kolej, po przesłaniu formularza zajmiemy się szczegółową analizą danych i przygotujemy dla Ciebie profesjonalny raport, który dostaniesz na podany wcześniej adres e-mail.

Jest to moment w którym powierzasz nam zadanie znalezienia właściwego instalatora, możesz być pewny, że damy z siebie wszystko, żeby jakość usługi była na najwyższym poziomie.

Po przesłaniu zlecenia, niezwłocznie dostarczymy Ci pełny raport uwzględniający pełny, spersonalizowany opis dla Twojego domu.

Skontaktujemy Cię z instalatorem, który będzie, idealnie wpasowywał się w Twoje potrzeby. Oczywiście przez cały czas będziemy czuwać nad jakością usługi.

Teraz nasza kolej, po przesłaniu formularza zajmiemy się szczegółową analizą danych i przygotujemy dla Ciebie profesjonalny raport, który dostaniesz na podany wcześniej adres e-mail.

Zaczynamy?

Wszystkie dane, które są wymagane w niniejszym formularzu, będą wykorzystane do stworzenia kompletnego profilu domu jednorodzinnego w kontekście rekuperacji. Prosimy o wprowadzenie danych najbardziej zbliżonych do stanu rzeczywistego.

Pomoże to zoptymalizować wszystkie obliczenia oraz zaproponować Państwu rozwiązania maksymalnie odpowiadające Waszym potrzebom.

insteo-teo-telefon
A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Dane podstawowe

Dane o mieszkańcach i ich preferencjach
Wykorzystujemy je do określenia prawidłowego bilansu wilgotności w domu, jak również do wymaganej ilości powietrza.

Styl życia
Informacje na temat stylu Twojego życia, pozwolą nam przeprowadzić obliczenia bilansu wilgotności domu.

Zwierzęta domowe
W końcu to nasi najwięksi przyjaciele, wskaż rodzaj pupila (prosimy o wskazywanie wyłącznie zwierząt mieszkających na stałe w domu).

Szczegółowe zestawienie pomieszczeń
Dane o pomieszczeniach posłużą nam do przeprowadzenia szczegółowych obliczeń wymaganych wydatków powietrza. Dodatkowo, na ich podstawie przygotujemy obliczenia bilansu wilgotności.
Parter
Podaj poniżej średnią wysokość dla pomieszczeń na parterze, ich nazwy oraz powierzchnię.

Piętro
Podaj poniżej średnią wysokość dla pomieszczeń na piętrze, ich nazwy oraz powierzchnię.

Poddasze użytkowe
Podaj poniżej średnią wysokość dla pomieszczeń na poddaszu użytkowym, ich nazwy oraz powierzchnię.

Dodatkowe informacje
Jeżeli chcesz nam przekazać inne informacje, które według Ciebie mogą być pomocne, wykorzystaj poniższe okno.

Załączniki
Załączniki są dla nas bardzo wartościowym elementem układanki. Prosimy o ich dodanie w polach poniżej lub spakowanie do jednego folderu i przesłanie za pośrednictwem zewnętrznego hostingu np. https://wetransfer.com

Klauzule informacje i zgody