INSTALACJA REKUPERACJI
OD A DO Z

112 PLN

Nasza usługa jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna. Działamy na podobnej zasadzie, jak doradcy kredytowi. Za naszą pracę płacą Instalatorzy.

Co ważne nasze wynagrodzenie nie podnosi wartości Twojej wyceny – nadal jest ona bardzo atrakcyjna!

JAK TO DZIAŁA?

Całość usługi została podzielona na sześć etapów, których finalnym efektem jest zadowolenie Inwestora z fachowo wykonanej instalacji rekuperacji.

Na tym etapie prosimy o podanie szczegółowych informacji o projektowanym budynku, tak aby maksymalnie pomóc Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Teraz nasza kolej, po przesłaniu formularza zajmiemy się szczegółową analizą danych i w ciągu dwóch dni roboczych przygotujemy dla Ciebie Raport wstępny, który dostaniesz na podany wcześniej adres e-mail.

Po przesłaniu Raportu wstępnego nasza praca skupia się wokół pozyskiwania wycen Twojej instalacji od współpracujących z nami Instalatorów, efektem końcowym tych działań jest przygotowanie Wyceny instalacji w dwóch z naszych standardów tj.: BASIC, STANDARD, PREMIUM. 

Piłka po Twojej stronie, jeżeli przesłana przez nas Wycena instalacji będzie dla Ciebie interesująca, kolejnym etapem jest złożenie oficjalnego zamówienia i rozpoczęcie dalszych działań!

Po przesłaniu oficjalnego zamówienia prześlemy Ci raport szczegółowy z masą ciekawych informacji o rekuperacji no i oczywiście skontaktujemy Cię z instalatorem, który będzie, idealnie wpasowywał się w Twoje potrzeby. Oczywiście przez cały czas będziemy czuwać nad jakością usługi.

Jest to ostatni i zarazem najważniejszy etap naszej współpracy, wybrany przez nas Instalator wykona komfortową instalację rekuperacji w oparciu o nasze wytyczne i standardy – wszystko dla maksymalnej satysfakcji z naszej obsługi! 

UZYSKAJ WYCENĘ INSTALACJI

BADANIE POTRZEB WENTYLACYJNYCH

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

Podstawowe informacje

Dane o budynku

Dane o rekuperatorze

Pozostałe informacje

Dane o mieszkańcach i ich preferencjach
Wykorzystujemy je do określenia prawidłowego bilansu wilgotności w domu, jak również do wymaganej ilości powietrza.

Styl życia
Informacje na temat stylu Twojego życia, pozwolą nam przeprowadzić obliczenia bilansu wilgotności domu.

Zwierzęta domowe
W końcu to nasi najwięksi przyjaciele, wskaż rodzaj pupila (prosimy o wskazywanie wyłącznie zwierząt mieszkających na stałe w domu).

Dodatkowe informacje
Jeżeli chcesz nam przekazać inne informacje, które według Ciebie mogą być pomocne, wykorzystaj poniższe okno.

Załączniki
Załączniki są dla nas bardzo wartościowym elementem układanki. Prosimy o ich dodanie w polach poniżej lub spakowanie do jednego folderu i przesłanie za pośrednictwem zewnętrznego hostingu np. https://wetransfer.com

Klauzule informacje i zgody