INSTALACJA REKUPERACJI
OD A DO Z

112 PLN

Przed Tobą badanie potrzeb. To bardzo ważny etap! Dzięki Twoim odpowiedziom będziemy mogli przygotować ofertę faktycznie uszytą na miarę Twoich potrzeb.

Pytania na pierwszy rzut oka, będą intrygujące. Zapewniamy Cię, że są one jednak istotne z punktu widzenia bilansu wilgoci, który jako jedyni na rynku naprawdę szczegółowo liczymy. 

JAK TO DZIAŁA?

Całość usługi została podzielona na sześć etapów, których finalnym efektem jest zadowolenie Inwestora z fachowo wykonanej instalacji rekuperacji.

Na tym etapie prosimy o podanie szczegółowych informacji o projektowanym budynku, tak aby maksymalnie pomóc Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Teraz nasza kolej, po przesłaniu formularza zajmiemy się szczegółową analizą danych i w ciągu dwóch dni roboczych przygotujemy dla Ciebie Raport wstępny, który dostaniesz na podany wcześniej adres e-mail.

Po przesłaniu Raportu wstępnego nasza praca skupia się wokół pozyskiwania wycen Twojej instalacji od współpracujących z nami Instalatorów, efektem końcowym tych działań jest przygotowanie Wyceny instalacji w dwóch z naszych standardów tj.: BASIC, STANDARD, PREMIUM. 

Piłka po Twojej stronie, jeżeli przesłana przez nas Wycena instalacji będzie dla Ciebie interesująca, kolejnym etapem jest złożenie oficjalnego zamówienia i rozpoczęcie dalszych działań!

Po przesłaniu oficjalnego zamówienia prześlemy Ci raport szczegółowy z masą ciekawych informacji o rekuperacji no i oczywiście skontaktujemy Cię z instalatorem, który będzie, idealnie wpasowywał się w Twoje potrzeby. Oczywiście przez cały czas będziemy czuwać nad jakością usługi.

Jest to ostatni i zarazem najważniejszy etap naszej współpracy, wybrany przez nas Instalator wykona komfortową instalację rekuperacji w oparciu o nasze wytyczne i standardy – wszystko dla maksymalnej satysfakcji z naszej obsługi! 

UZYSKAJ WYCENĘ INSTALACJI

BADANIE POTRZEB WENTYLACYJNYCH


Podstawowe informacje

Dane o budynku

Dane o rekuperatorze

Pozostałe informacje

Dane o mieszkańcach i ich preferencjach
Wykorzystujemy je do określenia prawidłowego bilansu wilgotności w domu, jak również do wymaganej ilości powietrza.

Styl życia
Informacje na temat stylu Twojego życia, pozwolą nam przeprowadzić obliczenia bilansu wilgotności domu.

Zwierzęta domowe
W końcu to nasi najwięksi przyjaciele, wskaż rodzaj pupila (prosimy o wskazywanie wyłącznie zwierząt mieszkających na stałe w domu).

Dodatkowe informacje
Jeżeli chcesz nam przekazać inne informacje, które według Ciebie mogą być pomocne, wykorzystaj poniższe okno.

Załączniki
Załączniki są dla nas bardzo wartościowym elementem układanki. Prosimy o ich dodanie w polach poniżej lub spakowanie do jednego folderu i przesłanie za pośrednictwem zewnętrznego hostingu np. https://wetransfer.com

Klauzule informacje i zgody